Elektrokola a Elektroskútry pro každého
1

Elektrokola Praha | Elektrická kola | Elektrokoloběžky Praha

!!! PREDATOR je ROBOCOP mezi horskými elektrokoly !!! Výkon 700 W a HYDRAULICKÉ kotoučové brzdy TEKTRO AURIGA.

!!! ELEKTROKOLO PRO NEJNÁROČNĚJŠÍ !!! Výkon 7000 W, maximální rychlost 80 Km/h.

Cestovat velkým městem, jako je například Praha, se dá na mnoho způsobů. Většina z nich však přináší svá úskalí. Jezdit autem je jistě pohodlné a snadné, ovšem uvíznout v dopravní zácpě je zvláště ve větších městech ještě snazší. Nemluvě o tom, že automobilová doprava je krajně neekologická. Dále se nabízí městská hromadná doprava. Ta je většinou vcelku rychlá a spolehlivá, ovšem velmi nepohodlná. Každý, kdo zažil tlačenice v ranní špičce, ví, o čem je řeč. Pak se nabízí také možnost jezdit na kole. Na to je ale potřeba fyzička a ne každý má kupříkladu možnost se v práci převléknut či rovnou osprchovat. Možné řešení pohybu po městě však nemá ke kolu daleko. Tím řešením jsou totiž elektrokola.

Elektrické kolo či tzv. elektrokolo nabízí svým uživatelům řadu výhod. Pro městský provoz je doslova geniální. Elektrická kola vás provezou městem prakticky bez námahy. S elektrokolem se nezaseknete v žádné dopravní zácpě, ani se s nikým nebudete muset mačkat v těsném prostoru. Zkrátka nasednete a elektrické kolo vás doveze do cíle. Rychle, spolehlivě a co je hlavní, také s minimem nákladů. Provoz elektrických kol je ke všemu ještě velmi ekologický.

Další variantou pro přepravu městem jsou kromě elektrokol také elektrické skútry, nazývané někdy jako elektroskútry. Oproti elektrickým kolům jsou elektroskútry rychlejší. Do cíle vás tedy dovezou zpravidla dříve. Kdo si ovšem čas od času rád šlápne do pedálů, má u elektroskútru smůlu. Elektroskútry s dojezdovou vzdáleností do 25 km jsou ideálním a univerzálním řešením nízkonákladové dopravy na krátkou vzdálenost. Staly se tak plnohodnotným dopravním prostředkem fungujícím na elektrický pohon. Elektroskútry s dojezdovou vzdáleností do 40 km se na českém trhu těší obrovské oblibě. A není to pouze dostupnou cenou, ale například nadstandardním konstrukčním zpracováním. Elektroskútry s dojezdovou vzdáleností do 55 km jsou ideálním a univerzálním řešením nízkonákladové dopravy na středně dlouhou vzdálenost. Využijete je například při cestě do zaměstnání, na brouzdání ve vašem městě či na delší výlety. Elektroskútry s dojezdovou vzdáleností až 70 km jsou ideálním a univerzálním řešením nízkonákladové dopravy na delší vzdálenost. Využijete je například při cestě do zaměstnání, na brouzdání ve vašem městě či na delší výlety. Staly se opravdu skvělou volbou pro všechny věkové kategorie. Elektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie jsou ideálním společníkem pro něžné pohlaví právě díky lehkosti svého ovládání a snadnější manévrovatelnosti například při parkování. Elektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie jsou vhodnou volbou pro všechny věkové kategorie, právě díky lehkosti svého ovládání a snadnější manévrovatelnosti například při parkování. Elektroskútry s hmotností do 92 kg včetně baterie stojí skoro na vrcholu hmotnostních kategorií. Elektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie stojí na vrcholu hmotnostních kategorií. Budou tak vhodné spíše pro pány a celkově pro mladší generaci, která se nebojí robustnějšího ovládání a těžší manipulace. Elektroskútry s velikostí kol 12 jsou ideálním a universálním řešením nízkonákladové dopravy na delší vzdálenost. Elektroskútry s velkostí kol 14 se řadí do vyšší váhové kategorie. Budou tak vhodné spíše pro pány a celkově pro mladší generaci, která se nebojí robustnějšího ovládání a těžší manipulace. Elektroskútry s velkostí kol 16 jsou ideálním a universálním řešením nízkonákladové dopravy na krátkou vzdálenost.

Pokud vás elektrokola či elektroskútry zaujaly, můžete navštívit prodejnu společnosti Elektrokola & Elektroskútry. Sídlo prodejny se nachází v Praze, neboť Praha je pro elektrokola a elektroskútry se svojí hustou dopravou a kopcovitým terénem přímo stvořená.