Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry hmotnost 97 kg > City Expert

City Expert načítám obrázek, prosím čekejte
City Expert - elektroskutry-hmotnost-97-kg elektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva červená a celková konstrukce a vzhled elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva červená a celková konstrukce a pohled z boku elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva červená a celková konstrukce a pohled z boku a design elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva červená a přední světla a maska elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva bílá a přední světla a maska elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva bílá a přední světla s blinkry elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva bílá a zadní světlo pohled zezadu elektroskútruelektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert - barva bílá a vzhled a design zepředu elektroskútru
Elektroskútry s hmotností do 97 kg včetně baterie City Expert

Elektrický skútr City Expert 3000W LiFePO4 je opravdu skvělou volbou pro všechny věkové kategorie, a mile potěšeni budou i ti, kteří očekávají silný výkon a pořádný odpich. To vše nabízí tento elektroskútr včetně tichého provozu a inteligentnímu systému dobíjení, při kterém postačují 3 hodiny, abyste dobili až 80% kapacity baterie elektroskútru. Díky své lithiové baterii je Elektrický skútr City Expert 3000W velmi oblíben mezi znalci elektromobility i mezi laickou veřejností, která docení zejména jeho svižnou jízdu, ať už do strmého a táhlého kopce v meziměstském provozu nebo pro pouhé popojíždění po městě. City Expert 3000W LiFePO4 je plnohodnotným elektrickým skútrem s nadstandardními technickými i jízdními vlastnostmi, a to včetně velmi poutavého designu. Jelikož je tento elektroskútr vybaven velmi silným motorem s maximálním výkonem 3kW, je to smělý konkurent běžným benzínovým skútrům o objemu 50ccm. Elektroskútr City Expert je vlajkovou lodí flotily a je také naším nejoblíbenějším modelem.

Vzhledem k dostupné ceně a kvalitnímu zpracování je to volba, které nebudete litovat. Tento Elektrický skútr je vybaven širokými pneumatikami pro pohodlnou jízdu, komfortním vzducho-kapalinovým odpružením, velmi kvalitním rámem, brzdným systémem s hydraulickými duálními brzdami na předním i zadním kole a dalšími technologickými výhodami jako je rekuperace kinetické brzdné energie, která je v základním vybavení zcela zdarma. Samozřejmostí je jednoduchá, respektive nulová údržba motoru elektroskútru. Jestliže se rozhodnete pro elektrický skútr City Expert 3000W LiFePO4, budete opravdu spokojeni. Tento Elektroskútr Vám přinese dobrý pocit z nákupu, kvalitní a nízkonákladovou jízdu, ale hlavně radost z každého elektromobilního dne, kdy ho budete používat. Máte se opravdu na co těšit.


Popis elektroskútru City Expert:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: lithiová (LiFePO4)
Kapacita baterie: 48V/30Ah
Doba nabíjení: dle vybití baterie (cca 1 hod nabíjení na 10 ujetých km); 1-9 hod
Maximální rychlost: 45 km/h
Dojezd: do 70 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 3000 W
Hmotnost: 97 kg (s baterií)
Povolené zatížení: 150 kg
Celkové rozměry: 1900 (d) × 700 (š) × 1180 (v) mm
Kola/pneu: 12" - 120/70 (Kenda)
Brzdy: kotoučové/bubnové

Cena elektroskútru s DPH 52.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 43.719,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje