Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry výkon 3000 W > City Expert

City Expert načítám obrázek, prosím čekejte
City Expert - elektroskutry-vykon-3000-w elektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - červená metalíza a dokonalá skladba elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - červená metalíza top elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - design do bíla a velký výkon elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - červená metalíza masky a přední světlomety elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - design do bíla masky a přední světlomety elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - design do bíla a přední odpružení a hlavní světla elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - design do bíla a zadní světlomety elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert - design do bíla a unikátní design a top výkon elektroskútru
Elektroskútry s výkonem motoru 3000W City Expert

Tento Elektroskútr Vám přinese dobrý pocit z nákupu, kvalitní a nízkonákladovou jízdu, ale hlavně radost z každého elektromobilního dne, kdy ho budete používat. Máte se opravdu na co těšit. Elektrický skútr City Expert 3000W LiFePO4 je opravdu skvělou volbou pro všechny věkové kategorie, a mile potěšeni budou i ti, kteří očekávají silný výkon a pořádný odpich. To vše nabízí tento elektroskútr včetně tichého provozu a inteligentnímu systému dobíjení, při kterém postačují 3 hodiny, abyste dobili až 80% kapacity baterie elektroskútru. Jestliže se rozhodnete pro elektrický skútr City Expert 3000W LiFePO4, budete opravdu spokojeni. Díky své lithiové baterii je Elektrický skútr City Expert 3000W velmi oblíben mezi znalci elektromobility i mezi laickou veřejností, která docení zejména jeho svižnou jízdu, ať už do strmého a táhlého kopce v meziměstském provozu nebo pro pouhé popojíždění po městě.

Samozřejmostí je jednoduchá, respektive nulová údržba motoru elektroskútru. City Expert 3000W LiFePO4 je plnohodnotným elektrickým skútrem s nadstandardními technickými i jízdními vlastnostmi, a to včetně velmi poutavého designu. Jelikož je tento elektroskútr vybaven velmi silným motorem s maximálním výkonem 3kW, je to smělý konkurent běžným benzínovým skútrům o objemu 50ccm. Elektroskútr City Expert je vlajkovou lodí flotily je také naším nejoblíbenějším modelem. Tento Elektrický skútr je vybaven širokými pneumatikami pro pohodlnou jízdu, komfortním vzducho-kapalinovým odpružením, velmi kvalitním rámem, brzdným systémem s hydraulickými duálními brzdami na předním i zadním kole a dalšími technologickými výhodami jako je rekuperace kinetické brzdné energie, která je v základním vybavení zcela zdarma. Vzhledem k dostupné ceně a kvalitnímu zpracování je to volba, které nebudete litovat.


Popis elektroskútru City Expert:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: lithiová (LiFePO4)
Kapacita baterie: 48V/30Ah
Doba nabíjení: dle vybití baterie (cca 1 hod nabíjení na 10 ujetých km); 1-9 hod
Maximální rychlost: 45 km/h
Dojezd: do 70 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 3000 W
Hmotnost: 97 kg (s baterií)
Povolené zatížení: 150 kg
Celkové rozměry: 1900 (d) × 700 (š) × 1180 (v) mm
Kola/pneu: 12" - 120/70 (Kenda)
Brzdy: kotoučové/bubnové

Cena elektroskútru s DPH 52.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 43.719,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje