Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektrokola pro muže > Rebel

Rebel načítám obrázek, prosím čekejte
Rebel - elektrokola-pro-muze elektrokola pro muže Rebel - retro sedlo elektrokolaelektrokola pro muže Rebel - přehazovačka a elektromotor elektrokolaelektrokola pro muže Rebel - řídítka elektrokolaelektrokola pro muže Rebel - přední vidlice a dobíjení baterie elektrokola
Elektrokola pro muže Rebel

S tímto elektrokolem budete ozdobou každé party na kterou přijedete. Rebel je elektrokolo s duší, která je divoká, nespoutaná a potřebuje majitele, který tyto vlastnosti vyznává a obdivuje. Staňte se i vy hrdým a sebevědomým vlastníkem tohoto unikátního elektrického kola. Specialitou je i dobíjení elektrokola Rebel. V místě kde bychom hledali nádrž u dvouválcového chopperu najdeme přípojku pro nabíjecí kabel elektrokola. Li Ion baterie 36V/10Ah je integrována v rámu této nádrže elektrického proudu. Výbava elektrokola Rebel obsahuje i krytku řetězu, přední LED světlomet, zadní červenou blikačku a zadní blatníky v decentním stylu, aby nenarušovali celkovou linii tohoto unikátu.

Ve městském provozu oceníte technickou dokonalost odpružených vidlic TOP GUN, a to zejména na dlažebních cestách po cestě na večírek (nebo z večírku). Elektrické kolo Rebel je vybaveno koženou odpruženou sedlovkou na chromových pružinách v původním designu. Na řidítkách naleznete kožené rukojeti společně s PAS ovladačem s možností volby tří variant asistovaného šlapání. Dokonalou výbavu elektrokola Rebel potvrzuje i Super LOW tác pro jízdu do extrémních kopců na značkovém měniči SHIMANO Tourney TX, což je rovněž elitní vybavení se 7mi rychlostmi.

Tento městský Rebel se chlubí širokými koly, ocelovou nádrží „burák“, typický vykrojeným sedlem a je připraven udělat rozruch všude, kde se objeví. Oproti svému designovému předchůdci na benzín jej odlišuje motor elektrokola v zadním náboji. Rebelství a krása je v jednoduchosti a v elegantních křivkách tohoto elektrokola. Matná černá barva navozuje pocit skutečné „mašiny“, tato ale využívá alternativní elektropohon. Vestu HELLS ANGELES na tomto elektrokole nosit nedoporučujeme, je však pro moderní sebevědomé lidi, kteří chtějí vyčnívat a vlastnit unikátní věci, které doplňují a potvrzují jejich osobnost. Opravdová specialita mezi elektrokoly. Rebel je jedním z nejvýraznějších elektrických kol na světovém trhu. Jeho unikátní design je doplněn řadou unikátních detailů, které ocení každý, kdo je nezávislý a nechce jít s proudem.


Popis elektrokola Rebel:

Elektrický systém elektrokola
Motor: vysokorychlostní bezkartáčový, 250W
Ovládání: LED ukazatel s přepínačem rychlosti
Pohon: inteligentní systém asistovaného šlapání (PAS)
Baterie: 36V / 10Ah Li-ion - PANASONIC články
Nabíjení: AC 100 V - 240 V, nabíječka
Čas nabíjení: 4-6 hodin

Vlastnosti elektrokola
Rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 70 km asistované šlapání
Zatížení: cca 100 kg
Váha: 22 kg včetně baterie
Přední kolo: rychloupínací systém

Hlavní komponenty elektrokola
Rám: aluminium - slitina
Velikost rámu: 52 cm
Kola: 26 x 2,3 s odrazkou
Ráfky: hliníkové "double wall" a CNC side wall
Výplet: 13g ocelový
Přední brzda: kotoučová
Zadní brzda: čelisťová (V-brake)
Přední vidllice: hliníková, odpružená
Řidítka: hliníková
Brzdové páčky: hliníkové, "cut-off" při brzdění
Řazení: SHIMANO 7 rychlostní
Měnič: SHIMANO Tourney TX
Řetěz: rezuvzdorný
Řetězové kolo: ocelové 52T, aluminium - slitina
Sedlovka: hliníková, nastavitelná
Sedlo: retro styl
Osvětlení: LED přední a zadní
Blatníky: plastové
Nosič: hliníkový

Původní cena elektrokola s DPH 38.990 Kč.

Cena elektrokola po slevě s DPH 24.900 Kč.
Cana elektrokola po slevě bez DPH: 20.579,- Kč
Nyní sleva 36%


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje