Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry kola 12“ > City Expert

City Expert načítám obrázek, prosím čekejte
City Expert - elektroskutry-kola-12 elektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - tmavě červená a boční pohled elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - tmavě červená a moderní styl elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - tmavě červená a moderní design elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - tmavě červená a přední maska elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - bílí lak a přední světla a blinkry elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - bílí lak a zrcátka elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - bílí lak a zadní světla a blinkry elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert - bílí lak dokonalí vzhled elektroskútru
Elektroskútry s velikostí kol 12“ City Expert

Díky své lithiové baterii je Elektrický skútr City Expert 3000W velmi oblíben mezi znalci elektromobility i mezi laickou veřejností, která docení zejména jeho svižnou jízdu, ať už do strmého a táhlého kopce v meziměstském provozu nebo pro pouhé popojíždění po městě. Elektrický skútr City Expert 3000W LiFePO4 je opravdu skvělou volbou pro všechny věkové kategorie, a mile potěšeni budou i ti, kteří očekávají silný výkon a pořádný odpich. To vše nabízí tento elektroskútr včetně tichého provozu a inteligentnímu systému dobíjení, při kterém postačují 3 hodiny, abyste dobili až 80% kapacity baterie elektroskútru. Jestliže se rozhodnete pro elektrický skútr City Expert 3000W LiFePO4, budete opravdu spokojeni. Tento Elektroskútr Vám přinese dobrý pocit z nákupu, kvalitní a nízkonákladovou jízdu, ale hlavně radost z každého elektromobilního dne, kdy ho budete používat. Máte se opravdu na co těšit.

Tento Elektrický skútr je vybaven širokými pneumatikami pro pohodlnou jízdu, komfortním vzducho-kapalinovým odpružením, velmi kvalitním rámem, brzdným systémem s hydraulickými duálními brzdami na předním i zadním kole a dalšími technologickými výhodami jako je rekuperace kinetické brzdné energie, která je v základním vybavení zcela zdarma. Samozřejmostí je jednoduchá, respektive nulová údržba motoru elektroskútru. City Expert 3000W LiFePO4 je plnohodnotným elektrickým skútrem s nadstandardními technickými i jízdními vlastnostmi, a to včetně velmi poutavého designu. Jelikož je tento elektroskútr vybaven velmi silným motorem s maximálním výkonem 3kW, je to smělý konkurent běžným benzínovým skútrům o objemu 50ccm. Elektroskútr City Expert je vlajkovou lodí flotily a je také naším nejoblíbenějším modelem. Vzhledem k dostupné ceně a kvalitnímu zpracování je to volba, které nebudete litovat.


Popis elektroskútru City Expert:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: lithiová (LiFePO4)
Kapacita baterie: 48V/30Ah
Doba nabíjení: dle vybití baterie (cca 1 hod nabíjení na 10 ujetých km); 1-9 hod
Maximální rychlost: 45 km/h
Dojezd: do 70 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 3000 W
Hmotnost: 97 kg (s baterií)
Povolené zatížení: 150 kg
Celkové rozměry: 1900 (d) × 700 (š) × 1180 (v) mm
Kola/pneu: 12" - 120/70 (Kenda)
Brzdy: kotoučové/bubnové

Cena elektroskútru s DPH 52.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 43.719,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje