Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry výkon 1600 W > Sport Max AGM

Sport Max AGM načítám obrázek, prosím čekejte
Sport Max AGM - elektroskutry-vykon-1600-w elektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - bílí nástřik a nádherné křivky elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik a luxusní křivky elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik a detailní provedení elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik a zadní osvětlení s blinkry elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik přední masky a umístění tachometru elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik a pohodlné sedlo s madlem elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik a výborné a dokonalé odpružení elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik boxu pro přilbu elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - bílí nástřik boxu pro přilbu elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik přední masky s předními světly elektroskútruelektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM - černý nástřik a zadní náprava elektroskútru
Elektroskútry s výkonem motoru 1600W Sport Max AGM

Systém uchovává ztrácenou kinetickou energii (ve formě tepla) při brzdění automobilu ve formě mechanické energie v setrvačníku nebo jako energii elektrickou v akumulátorech nebo kondenzátorech. Takto uchovaná energie je poté v případě potřeby využita pro zrychlení vozidla, v případě Elektrických skútrů je jí dobíjen akumulátor. Standardně je veškerá řada Elektroskútrů Sport Max i City Expert 3000W vybavena Rekuperační technologií, která je součást základního vybavení bez příplatku. Díky zpětnému zpracovávání kinetické energie, je tato odváděna dále do akumulátoru přes řídící jednotku a dochází k jeho částečnému dobíjení. Tento systém můžete znát pod zkratkou KERS (Kinetic Energy Recovery System, česky systém rekuperace kinetické energie) je technologická soustava používaná u vozů Formule 1. Elektrický skútr Sport Max 1600W AGM je best-seller českého trhu. Jeho dostupná cena v kombinaci s nadstandardním konstrukčním zpracováním z něj činí nejprodávanější model elektrických skútrů. Pořízením Elektroskútru Sport Max 1600W AGM získáváte nezávislost na hromadné dopravě, nádherný nadčasový dopravní prostředek, extrémně levné každodenní ježdění a zejména radost z unikátnosti tohoto modelu.

Elektroskútry Sport Max jsou vybaveny pohodlným sedlem pro dvě osoby, což je velmi praktické řešení při dopravě na kratší vzdálenosti. Pod sedlovkou elektroskútru Sport Max se vedle přenosného akumulátoru nachází dostatek úložného prostoru i pro Vaše osobní věci, které na svých cestách vozíte sebou. Veškeré Elektroskútry vynikají svým nejmodernějším futuristickým designem, ale i kvalitou zpracování, což je naše nesporná výhoda. I proto je oblíben u široké veřejnosti techniků, kteří mají elektromobilou jako koníček a požadují ten nejkvalitnější dopravní prostředek – Elektroskútr. Baterie Elektrického skútru Sport Max 1600W AGM jsou kapacitně na 20Ah, což garantuje dojezd až 40km. Průměrná denní vzdálenost ujetých kilometrů činí okolo 22km za den, tento elektroskútr je tedy ideálním řešením pro každodenní přesuny o menších vzdálenostech. Moderní koncepce designu elektroskútru Sport Max, dokreslují i další vynikající detaily jako například nastavitelné tlumiče, nadstandardní velká kola o 14ti palcích, které Vám zaručí pohodlnou jízdu i v nepříznivém terénu, dále bezpečnostní zamykací systém startování nebo základní nosič pro transportní box.

Tento poměr ceny a výkonu dělá z elektrického skútru ideální dopravní prostředek na každodenní použití. Varianta gelové baterie AGM elektrického skútru vyniká zejména svou výhodnější cenou. Konstrukčně ji rovněž možno nabíjet uvnitř skútru i mimo něj. Elektroskútry Sport Max jsou nejprodávanějšími modely z flotily elektroskútrů, díky snadné ovladatelnosti a jednoduché údržbě v kombinaci s vynikající pořizovací cenou. Elektrické skútry Sport Max 1600W jsou elektrickým dopravním prostředkem budoucnosti. Je to alternativní a nezávislý způsob dopravy, který je navíc dokonale ekologický. Elektroskútry jezdí na elektřinu, netvoříte tedy žádné zplodiny. Jedno nabití Vás stojí cca 4-11 Kč a s tímto typem elektroskútru na něj ujedete cca 40km. Elektroskútr Sport Max 1600W AGM vyniká svou universálností a nadčasovým designem. Universálnost tohoto elektrického skútru dokazuje i fakt, že jeho design i vlastnosti jsou v posledních letech doceňovány již na třech světových kontinentech. Elektroskútr Sport Max 1600W AGM je konstrukčně i designově totožný elektroskútr jako jeho druhá varianta Sport Max 1600W, ta má ovšem lithiovou bateri.


Popis elektroskútru Sport Max AGM:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: AGM
Kapacita baterie: 48V 12Ah
Doba nabíjení: dle vybití baterie (cca 1 hod nabíjení na 10 ujetých km); 2-7 hod
Maximální rychlost: 45 km/h
Dojezd: do 40 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 1600 W
Hmotnost: 92 kg (s baterií)
Povolené zatížení: 130 kg
Celkové rozměry: 1930 (d) × 680 (š) × 1120 (v) mm
Kola/pneu: 14" - 80/90 (Kenda)
Brzdy: kotoučové/bubnové

Cena elektroskútru s DPH 27.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 23.058,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje