Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry hmotnost 80 kg > Sport Max LiFePO4

Sport Max LiFePO4 načítám obrázek, prosím čekejte
Sport Max LiFePO4 - elektroskutry-hmotnost-80-kg elektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a celková konstrukce elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a pohled zezadu elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - bílá barva a celkový design elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - bílá barva a celkový design zezadu elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a sedlo elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a zadní tlumiče a světlo elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a tachometr elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva boxu a odrazky elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - bílá barva boxu a odrazky elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a přední světla elektroskútruelektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4 - černá barva a zadní tlumiče elektroskútru
Elektroskútry s hmotností do 80 kg včetně baterie Sport Max LiFePO4

Toto vše tento jedinečný model nabízí: Velmi dlouhou životnost lithiové baterie o 22Ah, což garantuje dojezd až 55km, vynikající manévrovatelnou při parkování kdekoli, možnost vyjmout baterii a dobíjet ji mimo skútr nebo napřímo do přístroje, a mnoho dalších výhod, jako je například jeho nízká hmotnost, která šetří baterii. Rekuperační technologii elektroskútru naleznete již v základním vybavení, a to bez příplatku. Díky zpětnému zpracování brzdné energie je tento systém elektroskútru schopen převést vygenerovanou elektrickou energii zpětně do akumulátoru, což Vám zajistí delší dojezd.

Elektrický skútr Sport Max 1600W LiFePO4 je skutečný leadrem na trhu a rekordmanem, co do počtu prodaných kusů. Příznivá cena a nadstandardní dílenské zpracování je doménou elektrických skútrů a toto je plně prokázáno v tomto nadstandardním modelu. Pořízením Elektroskútru Sport Max 1600W LiFePO4 budete mít radost z každého dne, kdy ho budete používat, ať už jste muž nebo žena.

Sport Max 1600W LiFePO4 je moderní a universální elektrický skútr se skvělou ovladatelností. Jeho moderní designový koncept, nastavitelné tlumiče, nadstandardní velká kola o 14ti palcích jsou garancí velmi pohodlné a bezpečné jízdy o kterémkoli terénu. Díky pohodlnému sedlu pro dvě osoby se tento elektroskútr stane okamžitě Vaším oblíbencem, a to i díky jeho prostornému uložišti pod touto sedlovkou. Elektrický skútr Sport Max 1600W vyniká svým futuristickým obrysem i kvalitou zpracování. I proto je oblíben u široké veřejnosti, která si nebojí říci o kvalitu a požaduje příznivou cenu elektrického skútru.


Popis elektroskútru Sport Max LiFePO4:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: lithiová (LiFePO4)
Kapacita baterie: 48V/22Ah
Doba nabíjení: dle vybití baterie (cca 1 hod nabíjení na 10 ujetých km); 1-7 hod
Maximální rychlost: 45 km/h
Dojezd: do 55 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 1600 W
Hmotnost: 76 kg (s baterií)
Povolené zatížení: 130 kg
Celkové rozměry: 1930 (d) × 680 (š) × 1120 (v) mm
Kola/pneu: 14" - 80/90 (Kenda)
Brzdy: kotoučové/bubnové

Cena elektroskútru s DPH 36.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 30.496,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje