Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektrokoloběžky - Elektrické koloběžky > Country 1000W

Country 1000W načítám obrázek, prosím čekejte
Country 1000W - elektrokolobezky-elektricke-kolobezky elektrokoloběžka Country 1000W se sedačkou pro pohodlnou jízduelektrická koloběžka Country 1000W s nosičem pro přepravu různých věcíelektrokoloběžky Country 1000W nápaditý design pohodná jízdaelektro koloběžky Country 1000W dokonalý vzhled super strojeelektro koloběžka Country 1000W luxusní design a vzhled skvělá jízda   elektrická koloběžka Country 1000W s bezporuchovým motorem s výkonem 1000W MagicPie
Elektrokoloběžka Country 1000W

COUNTRY 1000 je vyráběna z vysoce-pevnostní hliníkové slitiny, která zaručuje nízkou hmotnost a výbornou tuhost koloběžky. Spojovací materiál je z nerezové oceli. Kompletní koloběžka je lakována práškovou barvou, která má vynikající otěrové vlastnosti. Je použit bezporuchový motor s výkonem 1000W MagicPie. Ten zajišťuje vysoký točivý moment, se kterým vyjedete opravdu všechny kopce a zdoláte i ty nejzákeřnější překážky. Vlastností tohoto motoru je možnost rekuperace elektrické energie při brždění koloběžky. Baterii jsme zvolili moderní LiFePO4 48V15Ah. Vyniká svojí spolehlivostí a vysokou životností a minimální závislostí na okolní teplotě. S touto baterií je koloběžka schopna dojezdu 55-70km v ideálních podmínkách. Samozřejmě závisí na profilu trati, hmotnosti jezdce a povětrnostních podmínkách. Tuto baterii lze nabít se standardně dodávanou nabíječkou za 7,5 hodiny. Při zakoupení rychlo-nabíječky, je možné koloběžku kompletně dobít již za 1,8 hodiny. Mezi základní pomocníky koloběžky patří tempomat. Tímto tlačítkem spolu s ovladačem rychlosti si nastavíte rychlost koloběžky. Tuto praktickou věc oceníte, že již nebudete dostávat křeče do palce při neustálém držení plynové páčky. Tempomat funguje podobně jako u automobilu. Koloběžka je osazena odpruženou přední vidlicí s hydraulickým tlumením pro lepší zdolávání nerovností a zvyšování jízdního komfortu na nerovných cestách. Kola s dvojitými ráfky Remerx jsou obuta kvalitními plášti již v základu. Používáme osvědčené pláště pro koloběh od firmy Schwalbe. Sice jsou dražší, ale díky komfortu jízdy a vysoké bezpečnosti se vyplatí. Zastavení koloběžky zajišťují kvalitní mechanické kotoučové brzdy Schimano na obou kolech. Brzdové páky jsou opatřeny odpojovacími senzory. Ty dokáží vypnout motor při náhlém brždění. Pro bezpečnou jízdu má koloběžka již z výroby montované odrazky přední a zadní. Stupačka je opatřena protiskluzovými pásky. Tyto pásky si můžete kdykoliv vyměnit a nalepit si vlastní protiskluzový grip vlastního designu a učinit tak svou koloběžku jedinečnou. Koloběžka má integrovaný designový přední blatník. Zadní blatník je samozřejmě v základním vybavení koloběžky. Blatníky spolu s ochranou IP55 kompletní koloběžky, zajistí bezstarostnou jízdu i za deště a nepříznivého počasí, jízda ve sněhu je naprosto normální a hodně zábavná. Pro jednoduché zaparkování poslouží jednoduchý stojánek umístěný u zadního kola. Koloběžka obsahuje přípravu pro montáž sedačky a nosiče. Toto příslušenství lze dokoupit a následně namontovat jak zvlášť tak i dohromady. Po dohodě si můžete zvolit vlastní barevnost koloběžky dle vzorníku RAL.

Elektrická koloběžka COUNTRY 1000 byla vyvinuta pro turisty, cestovatele, výletníky a pro jedince s láskou ke koloběhu. Umožní, díky svému vysokému dojezdu konat, celodenní výlety. Svojí světlou výškou zajistí průjezd i těžkým terénem a svojí odolností IP55 se nemusíte bát jízdy v bahnitých a mokrých terénech. I při těchto všech výhodách zajišťuje nízký nášlap, který zaručí dobré odrážení, když si budete chtít trochu zasportovat. Rozměry jsou větší než u sportovní verze a to z důvodu lepšího komfortu v terénní jízdě. Uvidíte sami, s jakou lehkostí koloběžka COUNTRY proplouvá terénem, a ani těžký terén není pro ni překážkou. Těmto vlastnostem přispívá odpružená vidlice s hydraulickým tlumením. Koloběžka je plně vybavena k okamžitému použití. Bylo myšleno na všechno, a proto již nemusíte vkládat žádné další investice na zakoupení základních doplňků.


Popis elektrokoloběžky Country 1000W:

Elektrický systém elektrokoloběžky
Motor: vysokorychlostní bezkartáčový MagicPie 1000W(48V)
Ovládání: LED panel na řídítkách
Pohon: Tempomat na řídítkách
Baterie: LiFePO4 48V15Ah
Nabíjení: AC 100 V - 240 V, nabíječka
Čas nabíjení: 4-6 hodin

Vlastnosti elektrokoloběžky
Rychlost: 34km/hod
Dojezd: až 70 km
Zatížení: cca 120 kg
Váha: 29 kg včetně baterie
Přední kolo: rychloupínací systém

Hlavní komponenty elektrokoběžky
Přední kolo: 24" - remerx, schwalbe
Zadní kolo: 18" - litý ráfek, schwalbe
Rám: aluminium - slitina
Přední brzda: kotoučová
Zadní brzda: kotoučová
Přední vidllice: odpružená - hydr. tlumič
Blatníky: dle přání plast
Přední vidlice: odpružená, zvdih 100mm s možností uzamčení
Stojánek: ANO
Nosič: dle přání - 1490 Kč
Sedačka: dle přání - 1690 Kč

Rozměry elektrokoběžky
elektrokolobezky-miry-1.jpg


Cena elektrokoloběžky s DPH od 44.990 Kč.
Cana elektrokolobežky bez DPH od: 37.182,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje