Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry hmotnost 70 kg > Prskolet

Prskolet načítám obrázek, prosím čekejte
Prskolet - elektroskutry-hmotnost-70-kg elektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a celková konstrukce elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a celkový pohled elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a celkový design elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a pohled zezadu elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a řídítka se zrcátky elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a řídítka a umístění tachometru elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a ovládání blinkrů elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a ovládání světel elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a pohled zezadu zadní světlo elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a pohled zepředu přední světlo elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva a přední světlo a blinkry elektroskútrulektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva boxu elektroskútruelektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet - bílá barva boxu a odrazky elektroskútru
Elektroskútry s hmotností do 70 kg včetně baterie Prskolet

Díky přenositelnosti nabíječky je elektrický skútr Prskolet 1000W AGM ideálním pracantem pro každý den. Nenáročnost jeho údržby ocení každý, kdo chce nasednout a jet. Díky klasicko-futuristickému designu elektroskútru se těší oblibě nejen u mladších zákazníků, ale také u seniorů, kteří ho ocení jako velmi úsporný dopravní prostředek. Jen uvažte, že jedno nabití Vás stojí 4-11 Kč. Za tuto částku ujedete až 25km a díky tomuto je Elektrický skútr Prskolet skutečně nízko-nákladovým elektro-dopravním prostředkem. Prskolet 1000W AGM – elektrický skútr je ideálním a universálním řešením nízkonákladové dopravy na krátkou vzdálenost. Nezklame Vás jeho unikátní styl a jedinečná ovladatelnost elektroskútru.

Elektrický skútr – elektroskútr Prskolet Vás překvapí svou vynikající ovladatelností a pohodlností. Rovněž elektromotor tohoto modelu Vás velmi mile zaskočí. Jeho síla je 1000W maximálního výkonu a elektroskútr, díky své nízké hmotnosti, doslova vyrazí s překvapivou razancí. Elektroskútr Prskolet je vynikajícím řešením pro každodenní popojíždění na kratší vzdálenosti, kde není extrémně kopcovitý povrch. Je to ideální dopravní prostředek, pro každého, kdo nechce pořizovat dražší elektroskútr – nebo elektrický skútr o vyšší kapacitě Ah a vyšším výkonu i dojezdu. Jestliže toužíte po delších dojezdech, nabízíme elitní modely Sport Max 1600W nebo City Expert 3000W.

Tato limitovaná série elektroskútru – elektrického skútru Prskolet je vybavena AGM gelovou baterií o 12Ah, což zaručuje pohodlný dojezd do vzdálenosti až 25km - dostatečná vzdálenost každodenního dojezdu. Přenosnou nabíječku je navíc možné vložit do zadního boxu elektroskútru Prskolet 1000W AGM, v místě dojezdu elektroskútr znovu dobít a dojet tak bezpečně ještě dál. Elektrický moped – Elektroskútr Prskolet 1000W AGM je jedinečný pro své rozměry i velmi povedený design v kombinaci s maximálně dostupnou cenou.


Popis elektroskútru Prskolet:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: AGM
Kapacita baterie: 48V 12Ah
Doba nabíjení: cca 5-8 hod - v závislosti na vybití baterie
Maximální rychlost: cca 35 km/; 25 km/h při zapnutí omezovače rychlosti
Dojezd: do 25 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 1000 W
Hmotnost: 66 kg (včetně baterie)
Povolené zatížení: do 100 kg (max. povolená hmotnost 166 kg)
Celkové rozměry (d x š x v): 1730 x 710 x 1030 mm
Kola/pneu: 16"/3.0
Brzdy: bubnové

Cena elektroskútru s DPH 19.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 16.446,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje