Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry dojezd 40 km > Sport Max AGM

Sport Max AGM načítám obrázek, prosím čekejte
Sport Max AGM - elektroskutry-dojezd-40-km elektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - celkový obraz elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - černá barva elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - černá barva a boční pohled elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - černá barva a pohled zezadu elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - černá barva a pohled zepředu elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - zadní tlumiče elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - tachometr elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - sedadlo elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - bílý box k elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - černý box k elektroskútruelektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM - elektromotor v zadním kole elektroskútru
Elektroskútry s dojezdem do 40 km Sport Max AGM

Elektrický skútr Sport Max 1600 W AGM je možné upravit na provoz s lithiovou baterii (LiFePO4). Elektrický skútr Sport Max 1600W AGM je best-seller českého trhu. Jeho dostupná cena v kombinaci s nadstandardním konstrukčním zpracováním z něj činí nejprodávanější model elektrických skútrů. Pořízením Elektroskútru Sport Max 1600W AGM získáváte nezávislost na hromadné dopravě, nádherný nadčasový dopravní prostředek, extrémně levné každodenní ježdění a zejména radost z unikátnosti tohoto modelu. Standardně je veškerá řada Elektroskútrů Sport Max i City Expert 3000W vybavena Rekuperační technologií, která je součást základního vybavení bez příplatku. Díky zpětnému zpracovávání kinetické energie, je tato odváděna dále do akumulátoru přes řídící jednotku a dochází k jeho částečnému dobíjení. Tento systém můžete znát pod zkratkou KERS (Kinetic Energy Recovery System, česky systém rekuperace kinetické energie) je technologická soustava používaná u vozů Formule 1. Systém uchovává ztrácenou kinetickou energii (ve formě tepla) při brzdění automobilu ve formě mechanické energie v setrvačníku nebo jako energii elektrickou v akumulátorech nebo kondenzátorech. Takto uchovaná energie je poté v případě potřeby využita pro zrychlení vozidla, v případě Elektrických skútrů je jí dobíjen akumulátor.

Baterie Elektrického skútru Sport Max 1600W AGM jsou kapacitně na 20Ah, což garantuje dojezd až 40km. Průměrná denní vzdálenost ujetých kilometrů činí okolo 22km za den, tento elektroskútr je tedy ideálním řešením pro každodenní přesuny o menších vzdálenostech. Veškeré Elektroskútry vynikají svým nejmodernějším futuristickým designem, ale i kvalitou zpracování, což je naše nesporná výhoda. I proto je oblíben u široké veřejnosti techniků, kteří mají elektromobilou jako koníček a požadují ten nejkvalitnější dopravní prostředek – Elektroskútr. Moderní koncepce designu elektroskútru Sport Max, dokreslují i další vynikající detaily jako například nastavitelné tlumiče, nadstandardní velká kola o 14ti palcích, které Vám zaručí pohodlnou jízdu i v nepříznivém terénu, dále bezpečnostní zamykací systém startování nebo základní nosič pro transportní box. Elektroskútry Sport Max jsou vybaveny pohodlným sedlem pro dvě osoby, což je velmi praktické řešení při dopravě na kratší vzdálenosti. Pod sedlovkou elektroskútru Sport Max se vedle přenosného akumulátoru nachází dostatek úložného prostoru i pro Vaše osobní věci, které na svých cestách vozíte sebou.

Elektrické skútry Sport Max 1600W jsou elektrickým dopravním prostředkem budoucnosti. Je to alternativní a nezávislý způsob dopravy, který je navíc dokonale ekologický. Elektroskútry jezdí na elektřinu, netvoříte tedy žádné zplodiny. Jedno nabití Vás stojí cca 4-11 Kč a s tímto typem elektroskútru na něj ujedete cca 40km. Tento poměr ceny a výkonu dělá z elektrického skútru ideální dopravní prostředek na každodenní použití. Elektroskútr Sport Max 1600W AGM vyniká svou universálností a nadčasovým designem. Universálnost tohoto elektrického skútru dokazuje i fakt, že jeho design i vlastnosti jsou v posledních letech doceňovány již na třech světových kontinentech. Elektroskútr Sport Max 1600W AGM je konstrukčně i designově totožný elektroskútr jako jeho druhá varianta Sport Max 1600W, ta má ovšem lithiovou bateri. Varianta gelové baterie AGM elektrického skútru vyniká zejména svou výhodnější cenou. Konstrukčně ji rovněž možno nabíjet uvnitř skútru i mimo něj. Elektroskútry Sport Max jsou nejprodávanějšími modely z flotily elektroskútrů, díky snadné ovladatelnosti a jednoduché údržbě v kombinaci s vynikající pořizovací cenou.


Popis elektroskútru Sport Max AGM:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: AGM
Kapacita baterie: 48V 12Ah
Doba nabíjení: dle vybití baterie (cca 1 hod nabíjení na 10 ujetých km); 2-7 hod
Maximální rychlost: 45 km/h
Dojezd: do 40 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 1600 W
Hmotnost: 92 kg (s baterií)
Povolené zatížení: 130 kg
Celkové rozměry: 1930 (d) × 680 (š) × 1120 (v) mm
Kola/pneu: 14" - 80/90 (Kenda)
Brzdy: kotoučové/bubnové

Cena elektroskútru s DPH 27.900 Kč.
Cena elektroskútru: 23.058,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje