Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektroskútry kola 16“ > Prskolet

Prskolet načítám obrázek, prosím čekejte
Prskolet - elektroskutry-kola-16 elektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a celkový design elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a moderní design elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a luxusní design elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a zadní světla elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a posazení tachometru elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a ovládání světel elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a ovládání blinkrů elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a spínací skříňka elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak boxu a odrazky elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak boxu a odrazky elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak a světla elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak masky a přední světla elektroskútruelektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet - bílí lak masky a stoprocentní využití elektroskútru
Elektroskútry s velikostí kol 16“ Prskolet

Jen uvažte, že jedno nabití Vás stojí 4-11 Kč. Za tuto částku ujedete až 25km a díky tomuto je Elektrický skútr Prskolet skutečně nízko-nákladovým elektro-dopravním prostředkem. Díky přenositelnosti nabíječky je elektrický skútr Prskolet 1000W AGM ideálním pracantem pro každý den. Nenáročnost jeho údržby ocení každý, kdo chce nasednout a jet. Díky klasicko-futuristickému designu elektroskútru se těší oblibě nejen u mladších zákazníků, ale také u seniorů, kteří ho ocení jako velmi úsporný dopravní prostředek. Prskolet 1000W AGM – elektrický skútr je ideálním a universálním řešením nízkonákladové dopravy na krátkou vzdálenost. Nezklame Vás jeho unikátní styl a jedinečná ovladatelnost elektroskútru.

Je to ideální dopravní prostředek, pro každého, kdo nechce pořizovat dražší elektroskútr – nebo elektrický skútr o vyšší kapacitě Ah a vyšším výkonu i dojezdu. Jestliže toužíte po delších dojezdech, nabízíme elitní modely Sport Max 1600W nebo City Expert 3000W. Elektroskútr Prskolet je vynikajícím řešením pro každodenní popojíždění na kratší vzdálenosti, kde není extrémně kopcovitý povrch. Elektrický skútr – elektroskútr Prskolet Vás překvapí svou vynikající ovladatelností a pohodlností. Rovněž elektromotor tohoto modelu Vás velmi mile zaskočí. Jeho síla je 1000W maximálního výkonu a elektroskútr, díky své nízké hmotnosti, doslova vyrazí s překvapivou razancí.

Tato limitovaná série elektroskútru – elektrického skútru Prskolet je vybavena AGM gelovou baterií o 12Ah, což zaručuje pohodlný dojezd do vzdálenosti až 25km - dostatečná vzdálenost každodenního dojezdu. Přenosnou nabíječku je navíc možné vložit do zadního boxu elektroskútru Prskolet 1000W AGM, v místě dojezdu elektroskútr znovu dobít a dojet tak bezpečně ještě dál. Elektrický moped – Elektroskútr Prskolet 1000W AGM je jedinečný pro své rozměry i velmi povedený design v kombinaci s maximálně dostupnou cenou.


Popis elektroskútru Prskolet:

Technické parametry elektroskútru
Baterie: AGM
Kapacita baterie: 48V 12Ah
Doba nabíjení: cca 5-8 hod - v závislosti na vybití baterie
Maximální rychlost: cca 35 km/; 25 km/h při zapnutí omezovače rychlosti
Dojezd: do 25 km
Typ motoru: bezkontaktní stejnosměrný motor (pulzní, bezúdržbový)
Maximální výkon motoru: 1000 W
Hmotnost: 66 kg (včetně baterie)
Povolené zatížení: do 100 kg (max. povolená hmotnost 166 kg)
Celkové rozměry (d x š x v): 1730 x 710 x 1030 mm
Kola/pneu: 16"/3.0
Brzdy: bubnové

Cena elektroskútru s DPH 19.900 Kč.
Cena elektroskútru bez DPH: 16.446,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje