Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektrokola horská > King

King načítám obrázek, prosím čekejte
King - elektrokola-horska elektrokola horská King - přední vidlice elektrokolaelektrokola horská King - přehazovačka a zadní kolo elektrokolaelektrokola horská King - přesmykač elektrokolaelektrokola horská King - spínací skříňka v rámu elektrokolaelektrokola horská King - řídítka elektrokolaelektrokola horská King - uchycení řídítek elektrokolaelektrokola horská King - sedlo elektrokolaelektrokola horská King - stojánek elektrokolaelektrokola horská King - dobíjení elektrokolaelektrokola horská King - přední kotoučová brzda elektrokola
Elektrokola horská King

Elektrokolo King využívá i značková řidítka Truvativ v kombinaci s technologií Neco, což garantuje nejvyšší kvalitu použitých komponentů elektrického kola. S těmito doplňky společně se silným elektromotorem o maximálním výkonu 250W se stane i 18% stoupání hračkou. Dle odborníků jedno z nejunikátnějších elektrokol na trhu, zejména díky své integrované baterii ve spodním rámu elektrokola. King představuje nejen královskou jízdu jakýmkoli terénem, ale hlavně královské potěšení z vlastnictví tohoto horského elektro krasavce. Ovládací displej je spojen přímo s řídící jednotkou elektrokola KING, a dále s baterií o parametrech 36V/10Ah. Baterie lithium-ion se řadí do elitní kategorie s dlouhou životností a vysokým počtem dobíjecích cyklů elektrokola.

Výbava tohoto elektrokola mluví sama za sebe: Kotoučové brzdy Artek jistí přední i zadní kolo, Prošívaná sportovní sedačka s odvětráváním a samostatným odpružením garantuje pohodlnou jízdu s elektrokolem, Shimano Alivio převod zajišťuje 24-stupňovou volbu rychlostí, Přehazovačky je ovládána palci a ukazováčky levé i pravé ruky, což zajistí rychlou možnost volby převodu elektrokola. Převodová technologie HYPERDRIVE je rovněž nedílnou součástí každého královského elektrokola King. Robustní design rámu elektrokola King je navržen dle německých konstruktérů tak, aby odolal co nejvyššímu zatížení v případě jízdy terénem a zároveň nenarušoval masivně-elegantní design.

Robustní horské elektrokolo King bude silným dříčem v jakémkoli terénu a nezklame Vás ani v silničním provozu pro svou pohodlnost, a to díky dvojitému odpružení značkovou přední vidlicí ZOOM a přídavnému odpružení sedlovky elektrokola. Jestliže Vaše volba padne na elektrické horské kolo King, kupujete si to nejen špičkové elektrokolo, ale i dokonalý design a reálný pocit, že jste výrazně napřed. A to s elektrokolem KING rozhodně budete. Přehazování rychlostí 24-stupňové přehazovačky je ovládáno palci a ukazováčky obouručně, což garantuje rychlé reakce při volbě požadovaného převodu elektrokola.


Popis elektrokola King:

Elektrický systém elektrokola
Motor: vysokorychlostní bezkartáčový, 250W
Ovládání: LED ukazatel s přepínačem rychlosti
Pohon: inteligentní systém asistovaného šlapání (PAS)
Baterie: 36V / 10Ah Li-ion - PANASONIC články
Nabíjení: AC 100 V - 240 V, nabíječka
Čas nabíjení: 4-6 hodin

Vlastnosti elektrokola
Rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 70 km asistované šlapání
Zatížení: cca 100 kg
Váha: 22 kg včetně baterie
Přední kolo: rychloupínací systém

Hlavní komponenty elektrokola
Rám: aluminium - slitina
Velikost rámu: 50 cm
Kola: 26 x 1,95 s odrazkou
Ráfky: hliníkové "double wall" a CNC side wall
Výplet: 13g ocelový
Přední brzda: kotoučová
Zadní brzda: kotoučová
Přední vidllice: hliníková, odpružená OMEGA
Řidítka: hliníková
Brzdové páčky: hliníkové, "cut-off" při brzdění
Řazení: SHIMANO 24 rychlostní
Měnič: SHIMANO Alivio
Řetěz: rezuvzdorný
Řetězové kolo: ocelové 52T, aluminium - slitina
Sedlovka: hliníková, nastavitelná
Sedlo: MTB styl
Osvětlení: přední LED
Blatníky: plastové
Nosič: ne

Původní cena elektrokola s DPH 39.990 Kč.

Cena elektrokola po slevě s DPH 27.900 Kč.
Cana elektrokola bez DPH: 23.058,- Kč


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje