Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Elektrokola kondiční > King

King načítám obrázek, prosím čekejte
King - elektrokola-kondicni elektrokola kondiční King - přehazovačka Shimano a elektromotor elektrokolaelektrokola kondiční King - přední kolo a vidlice elektrokolaelektrokola kondiční King - sedlo elektrokolaelektrokola kondiční King - přesmykač Shimano elektrokolaelektrokola kondiční King - spínací skříňka elektrokolaelektrokola kondiční King - stojánek elektrokolaelektrokola kondiční King - řídítka a představec elektrokolaelektrokola kondiční King - uchycení řídítek elektrokolaelektrokola kondiční King - přední odpružená vidlice a kolo elektrokolaelektrokola kondiční King - přední kotoučová brzda elektrokola
Elektrokola kondiční King

Jestliže Vaše volba padne na elektrické horské kolo King, kupujete si to nejen špičkové elektrokolo, ale i dokonalý design a reálný pocit, že jste výrazně napřed. A to s elektrokolem KING rozhodně budete. Robustní design rámu elektrokola King je navržen dle německých konstruktérů tak, aby odolal co nejvyššímu zatížení v případě jízdy terénem a zároveň nenarušoval masivně-elegantní design. Dle odborníků jedno z nejunikátnějších elektrokol na trhu, zejména díky své integrované baterii ve spodním rámu elektrokola. King představuje nejen královskou jízdu jakýmkoli terénem, ale hlavně královské potěšení z vlastnictví tohoto horského elektro krasavce.

Robustní horské elektrokolo King bude silným dříčem v jakémkoli terénu a nezklame Vás ani v silničním provozu pro svou pohodlnost, a to díky dvojitému odpružení značkovou přední vidlicí ZOOM a přídavnému odpružení sedlovky elektrokola. Výbava tohoto elektrokola mluví sama za sebe: Kotoučové brzdy ARTEK jistí přední i zadní kolo, Prošívaná sportovní sedačka s odvětráváním a samostatným odpružením garantuje pohodlnou jízdu s elektrokolem, Shimano Alivio převod zajišťuje 24-stupňovou volbu rychlostí, Přehazovačky je ovládána palci a ukazováčky levé i pravé ruky, což zajistí rychlou možnost volby převodu elektrokola. Převodová technologie Hyperdrive je rovněž nedílnou součástí každého královského elektrokola King.

Přehazování rychlostí 24-stupňové přehazovačky je ovládáno palci a ukazováčky obouručně, což garantuje rychlé reakce při volbě požadovaného převodu elektrokola. Elektrokolo King využívá i značková řidítka Truvatin v kombinaci s technologií Neco, což garantuje nejvyšší kvalitu použitých komponentů elektrického kola. S těmito doplňky společně se silným elektromotorem o maximálním výkonu 250W se stane i 18% stoupání hračkou. Ovládací displej je spojen přímo s řídící jednotkou elektrokola King, a dále s baterií o parametrech 36V/10Ah. Baterie lithium-ion se řadí do elitní kategorie s dlouhou životností a vysokým počtem dobíjecích cyklů elektrokola.


Popis elektrokola King:

Elektrický systém elektrokola
Motor: vysokorychlostní bezkartáčový, 250W
Ovládání: LED ukazatel s přepínačem rychlosti
Pohon: inteligentní systém asistovaného šlapání (PAS)
Baterie: 36V / 10Ah Li-ion - PANASONIC články
Nabíjení: AC 100 V - 240 V, nabíječka
Čas nabíjení: 4-6 hodin

Vlastnosti elektrokola
Rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 70 km asistované šlapání
Zatížení: cca 100 kg
Váha: 22 kg včetně baterie
Přední kolo: rychloupínací systém

Hlavní komponenty elektrokola
Rám: aluminium - slitina
Velikost rámu: 50 cm
Kola: 26 x 1,95 s odrazkou
Ráfky: hliníkové "double wall" a CNC side wall
Výplet: 13g ocelový
Přední brzda: kotoučová
Zadní brzda: kotoučová
Přední vidllice: hliníková, odpružená OMEGA
Řidítka: hliníková
Brzdové páčky: hliníkové, "cut-off" při brzdění
Řazení: SHIMANO 24 rychlostní
Měnič: SHIMANO Alivio
Řetěz: rezuvzdorný
Řetězové kolo: ocelové 52T, aluminium - slitina
Sedlovka: hliníková, nastavitelná
Sedlo: MTB styl
Osvětlení: přední LED
Blatníky: plastové
Nosič: ne

Původní cena elektrokola s DPH 39.990 Kč.

Cena elektrokola po slevě s DPH 27.900 Kč.
Cana elektrokola bez DPH: 23.058,- Kč
Nyní sleva 30%


Máte-li dotaz k výrobku kontaktujte nás:

Vaše jméno *  
Váš email *  
Váš telefon  
Vaše zpráva *  
Napište AHOJ po zpátku: *  
* toto jsou povinné údaje