Elektrokola a Elektroskútry pro každého
1

O nás

Specializujeme se na prodej a servis různých typů elektrokol a elektroskútrů, které se díky svým vlastnostem staly v současné době velice poptávaným zbožím.Naší vizí je nabídnout zákazníkovi produkt, který bude šetřit jeho čas a samozřejmě i jeho finance. Produkt, který bude potřebovat minimální údržbu. Produkt, který se bude snadno ovládat a bude přístupný všem věkovým kategoriím. Produkt, na který se bude moci člověk kdykoli spolehnout.

To vše jsme nalezli v moderních elektrokolech a elektroskútrech, které dokážou za nevelký peněžní obnos, prokázat obrovskou službu. Jistě oceníte jejich krátkou dobu nabíjení, účinný motor a vysokou pohodlnost. Už nebudete muset řešit výměny oleje, svíček ani řemenů. Můžete je využít v mnoha terénech. Některé se hodí více do města nebo na krátké výlety. Jiné hravě zvládnou delší dojezdovou vzdálenost do zaměstnání či horský terén. Budou se vám hodit v přeplněných městech, během uspěchaného dne, zachrání vás před pozdním příchodem na vysněné rande. To vše za podmínek jednoho nabití, které se pohybuje okolo cca 4-11 Kč. Navíc si jej oblíbí všechny věkové kategorie. Ženy a mladší generace dají přednost lehčím modelům s dobrou manipulovatelností při potřebě zaparkování. Muži si smlsnou na modelech s výkonnějším motorem, které se postarají o nejednu adrenalinovou jízdu. Senioři zase budou určitě hledat komfort.

Elektrokola a elektroskútry oplývají další výhodou, jakou je například jejich ekologický provoz. Díky tomu, že fungují díky elektrické energii, dochází k ochraně životního prostředí, jelikož nevypouštějí do ovzduší žádné škodlivé zplodiny nebo kapaliny, jsou tiché a jejich parkování je možné jak v garáži, sklepě i třeba v karavanu během dovolené. Skládací elektrokola ocení majitelé malých bytů či studenti, kteří bydlí na kolejích. Lze je dlouhodobě používat úplně bez obav v kterémkoliv prostředí.

Při jakýchkoli problémech budeme rádi, pokud se obrátíte na náš zákaznický servis. Stejně tak vám rádi pomůžeme při výběru vašeho vysněného elektrokola či elektroskútru, který vám bude pasovat na míru. Proto neváhejte, a přijďte do naší prodejny, kde si můžete svůj vyvolený elektroskútr či elektrokolo vyzkoušet a později se rozhodnout k jeho případné koupi!

img_0151m.jpg