Elektrokola a Elektroskútry pro každého

Partner

Revize Elektro nn vn vvn - www.revize-elektro-praha.cz.jpg

Revize Elektro nn vn vvnwww.Revize-Elektro-Praha.cz | www.RevizeElektriky.cz

Revizemi elektro se zabýváme od roku 1997. Revize elektro provádíme po celé ČR a převážně v Praze a jejím okolí. Při revizi elektro používáme vysoce profesionální měřící zařízení a měřící techniku. Zabýváme se převážně revizemi elektro a to revizemi elektrospotřebičů, revize elektroinstalace a elektrorozvodů do 1000 V. K revizím elektro provádíme jako doplňkovou činnost i revize hromosvodů. Další revizní činností jsou revize elektrozařízení vysokého a velmi vysokého napětí.


Nábytek - Lupínková - lupinkova_logo.jpg

Nábytek - LupínkováDesignová prodejna se zaměřením na luxusní nábytek na míru.

Prodejna Nábytek Lupínková byla otevřena v roce 1995 s cílem prodávat výhradně český kvalitní a cenově dostupný nábytek se zaměřením na sedací soupravy. Firmy se kterými spolupracujeme, patří mezi nejlepší české výrobce nábytku a sedacích souprav. Další naší činností je zaměření na Vířivé vany-spa a Infrasauny, které jsou další skvělou věcí pro luxusní relaxaci a doplnění Vašeho interiéru a exteriéru. Výsledkem této spolupráce je minimální počet reklamací, příznivé ceny a zejména spokojenost zákazníka. Tato práce nás baví...


HANSCRAFT, s.r.o. - HANSCRAFT_LOGO_RED.jpg

HANSCRAFT, s.r.o.Výrobce elektrokol a elektroskútrů.

Posláním společnosti HANSCRAFT a mezinárodního projektu 100+ je zvýšit životní úroveň skutečných Lidí. Usilujeme o to, aby každý jednotlivec prožil skvělý, úspěšný, zdravý a alespoň 100 let dlouhý život, který bude naprosto úžasný. Vizí společnosti HANSCRAFT je stát se světovým lídrem v pozitivních a globálních změnách, které zlepšují životní úroveň skutečných Lidí. Hlavní hodnotou je dlouhodobě udržitelný rozvoj kvality života a jedinečné spokojenosti a zdraví nás všech pomocí inovativních technologií. Klíčem k dlouhodobému úspěchu společnosti HANSCRAFT je pomoci zákazníkům ve zkvalitňování jejich životního stylu a kvality života jako takového. Nasloucháme jejich požadavkům, vyvíjíme zdokonalené produkty a budujeme vztahy založené na důvěře, úctě a vzájemném porozumění.